Navigace: O Murtfeldt

Logo firmy MurtfeldtMurtfeldt Plasty

Firma Murtfeldt byla založena v Německu a má již více než 60-ti letou tradici. V České republice působí již od roku 1992. Naše výrobky jsou používány v aplikacích balení, plnění, pohonů, manipulace a přepravy materiálu. Mateřská společnost v Dortmundu je jedním ze světových výrobců plastových kluzných profilů, vedení řetězů a řemenů, napínáků řetězů a výrobě abrazi odolných plastových dílů s kluznými vlastnostmi.

Firma Murtfeldt Plasty investuje do svého vybavení a ve svém novém závodě v Měšicích u Prahy využívá nejmodernějších technologií CNC obrábění plastů. Kvalitní výrobní zázemí, vysoce kvalifikované poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi je klíčem k úspěchu naší společnosti.

Sídlo firmy Murtfeldt v ČR

Firma Murtfeldt zastupuje v České republice společnost Sain Gobain Performance Plastic a je certifikovaným dodavatelem pro oblast skloteflonových tkanin a pásů známých pod značkou Chemfab.

Poradenství

Našim zákazníkům nabízíme poradenství při výběru vhodného materiálu, doporučení vhodných tolerancí nebo jakosti funkčních ploch součástí, návrh vhodného tvaru dílce až po výrobu prototypů a vzorků.

Náš šestičlenný tým externích technických specialistů nasbíral přes 70 let zkušeností

Naši specialisté jsou na základě svých dlouholetých zkušeností v oboru připraveni vás navštívit, poskytnout komplexní poradenství a přímo na místě řešit vaše požadavky. V případě vašeho zájmu kontaktujte nejbližšího technického specialistu.

Více informací najdete na www.murtfeldt.cz.

Kontaktujte specialistu

Máte-li zájem o další informace a podmínky dodání, vyberte si našeho technického specialistu, který Vás navštíví a nabídne nejvhodnější řešení.

Víte že, ...

... nejvyšší řada skloteflonových fólií má až 12 mikrovrstev?