Navigace: Produkty » Dopravní pásy Chemfab®

Dopravní pásy CHEMFAB®

Ukázky spojování síťovaných dopravních pásůMateriály Chemfab, díky svým špičkovým vlastnostem a vysoké životnosti, nálezají široké použití jako dopravní pásy a to v mnoha průmyslových odvětvích:

Materiály Chemlan, TCK a TCN jsou navíc schváleny pro použití v potravinářském průmyslu pro styk s potravinami.

Spojování dopravních pásů

Podle typu aplikace lze volit mezi několika druhy spojů. U homogenních materiálů se jedná nejčastěji o přeplátovaný spoj s možností zbroušení přechodu ve spoji. U dalších typů pásů, zejména síťovaných jsou možnosti spojů na obrázku.

MateriályTCK a TCN

Dopravní pásy s aramidovými vlákny (kevlarová, nomexová) mají vynikající pevnost a ohebnost, nízké opotřebení a mohou být používány i v prostředí vlhkosti a výskytu vodních par. Více o materiálech TCK a TCN.

Materiály Chemlam

Dopravní pásy s multivrstvenými povlaky PTFE s mimořádnou odolností proti opotřebení a propíchnutí povrchu s vynikající odolností proti olejům, tukům a dalším agresívním mediím, vhodné především do potravinářského a oděvního průmyslu. Více o materiálech Chemlan.

Síťované dopravní pásy Chemfab CF9014/9035®

Dopravní pásy s otevřenou strukturou s oky 2x2 nebo 4x4 nabízejí vysokou pevnost a rozměrovou stálost. Typické použití je na sušicí pás v textilním průmyslu, tiskařském nebo potravinářském průmyslu.
Pásy síťové struktury s velikostí ok od 1 x 1 až 8 x 8 mm, tloušťkou od 0,64mm do 1,00 mm se dodávají obvykle s lemovaným a prošitým okrajem.

Kontaktujte specialistu

Máte-li zájem o další informace a podmínky dodání, vyberte si našeho technického specialistu, který Vás navštíví a nabídne nejvhodnější řešení.

Víte že, ...

... nejvyšší řada skloteflonových fólií má až 12 mikrovrstev?